Zapraszamy do udziału w Izbowych studiach Master of Business Administration. Rekrutacja trwa do wyczerpania wolnych miejsc. Informacje i zgłoszenia: Elżbieta Wulbach 730 125 820.

Praktyki studenckie - oferta dla firm

26 MARZEC 2021 10:00

AUTOR: ZIPH / E-MAIL:

Akademia im. Jakuba z Paradyża zachęca zainteresowane firmy do udziału w programie praktyk dla studentów z kierunków: zarządzanie, logistyka oraz finanse i rachunkowość.

Mogłoby się wydawać, że student nie jest dla pracodawcy atrakcyjnym kandydatem do pracy. Okazuje się jednak, że jest wręcz odwrotnie, a przyczyną nie są jedynie korzyści finansowe po stronie przedsiębiorcy. Studenci to bez wątpienia jedna z nielicznych grup społecznych wyróżniająca się jednocześnie otwartością, kreatywnością i doskonałą znajomością nowych technologii.

W ostatnich kilku latach rośnie trend związany z korzystaniem z usług studentów w ramach praktyk. W naszym regionie taką możliwość daje m.in. gorzowska Akademia im. Jakuba z Paradyża. Uczelnia w ostatnim czasie podjęła decyzje o przekształceniu kierunku zarządzanie z profilu ogólnoakademickiego na profil praktyczny. Warto nadmienić, że studia w tej formie uczelnia prowadzi już na kierunkach: rachunkowość i finanse oraz logistyka.

W związku z tym uczelnia zachęca zainteresowane firmy do udziału w programie praktyk dla studentów. W przypadku studiów licencjackich jest to wymiar 12 tygodni po pierwszym i drugim roku studiów. W przypadku studiów magisterskich praktyki trwają 6 tygodni w pierwszym i drugim roku studiów. Warto nadmienić, że praktyki dla studentów są bezpłatne.
Przedsiębiorcy zainteresowani przyjęciem studentów na praktykę mogą kontaktować się z Wydziałem Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża. Pytania można kierować bezpośrednio do kierunkowych koordynatorów praktyk studenckich:

Kierunek Finanse i rachunkowość: dr Andrzej Kuciński – T: 691-149-441
Kierunek Logistyka: dr Ewelina Gutowska – T: 535-328-800
Kierunek Zarządzanie: dr Albin Skwarek – T: 790-766-778

NAJNOWSZE ARTYKUŁY:

NAJNOWSZE ZAPOWIEDZI: