Szkolisz pracowników? Uzyskaj w Izbie nawet 80% dofinansowania do szkoleń, studiów i usług doradczych! Więcej na: bony.ziph.pl

Siedziba w Gorzowie

Adres:
ul. Kosynierów Gdyńskich 108
66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP: 599 286 26 34
Regon: 211293154

Dyrektor Izby
Kamila Szwajkowska
T: +48 739 03 11
E: k.szwajkowska@ziph.pl

Dyrektor ds. rozwoju
Stanisław Owczarek
T: +48 602 771 656
E: s.owczarek@ziph.pl 

Sekretariat
T: +48 95 739 03 11

M: +48 535 111 225
E: sekretariat@ziph.pl  

Dział Kadr i Księgowości
Anna Kuzian - Dyrektor
M: +48 535 111 219
E: a.nowak@ziph.pl 

Dział Marketingu
Tomasz Molski - Dyrektor
T: 696 007 665
E: t.molski@ziph.pl

Dział edukacji zawodowej
Agnieszka Beszczyńska - Dyrektor
T: +48 502 700 527
E: a.beszczynska@ziph.pl 

Dział projektów unijnych
Anna Wesołowska - Z-ca Dyrektora
T: +48 576 850 300
E: a.wesolowska@ziph.pl

Biuro legalizacji dokumentów
Marzena Młynarczyk
T: +48 576 550 350
E: m.mlynarczyk@ziph.pl 

Dział projektów CSR
Agnieszka Anacka
T: +48 883 250 666
E:
a.anacka@ziph.pl

Dział ubezpieczeń
Anna Elżanowska
T: +48 535 111 217
E: a.elzanowska@ziph.pl

Praktyki i staże:
Igor Krzyżosiak
T: +48 509 815 993
E: igor@ziph.pl 

Lubuskie Bony Szkoleniowe
INFOLINIA: 732 732 650

Lubuskie Bony Wsparcia
INFOLINIA: +48 534 052 819