Zachęcamy do ubiegania się o środki na podnoszenie kwalifikacji w ramach projektu: Lubuskie Bony Szkoleniowe. Więcej informacji: www.bony.ziph.pl

Siedziba w Gorzowie

 

Adres:
ul. Kazimierza Wielkiego 1
66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP: 599 286 26 34
Regon: 211293154

Dyrektor Izby
Stanisław Owczarek
T: +48 602 771 656
E: s.owczarek@ziph.pl 

Sekretariat
T: +48 95 739 03 11

Magdalena Skomra
M: +48 535 111 225
E: sekretariat@ziph.pl 

Dział Kadr i Księgowości
Anna Kuzian - Dyrektor
M: +48 535 111 219
E: a.nowak@ziph.pl 

Dział Marketingu
Tomasz Molski - Dyrektor
T: 696 007 665
E: t.molski@ziph.pl

Biuro legalizacji dokumentów
Marzena Młynarczyk
T: +48 576 550 350
E: marzena.mlynarczyk@ziph.pl 

Dział projektów unijnych
Kamila Szwajkowska - Dyrektor
T: +48 95 739 03 11
E: projekty@ziph.pl 

Dział szkoleń
Elżbieta Wulbach
T: 730 125 820
M: e.wulbach@ziph.pl 

Dział edukacji zawodowej
Agnieszka Beszczyńska
T: +48 502 700 527
E: a.beszczynska@ziph.pl 

Praktyki i staże:
Igor Krzyżosiak
T: +48 509 815 993
E: igor@ziph.pl 

Dział projektów CSR
Agnieszka Anacka
T: +48 883 250 666
E: a.anacka@ziph.pl 

Dział ubezpieczeń
Anna Elżanowska
T: +48 535 111 217
E: a.elzanowska@ziph.pl 

Bony na innowacje
Anna Wesołowska
T: +48 576 850 300
E: a.wesolowska@ziph.pl 

Lubuskie Bony Szkoleniowe
INFOLINIA: 732 732 650

Lubuskie Bony Wsparcia
INFOLINIA: +48 534 052 819