Zachęcamy do ubiegania się o środki na podnoszenie kwalifikacji w ramach projektu: Lubuskie Bony Szkoleniowe. Więcej informacji: www.bony.ziph.pl

Izbowy apel o wsparcie dla służby zdrowia

12 LISTOPAD 2020 09:00

AUTOR: ZIPH / E-MAIL:

W związku z trudną sytuacją służby zdrowia jako Izba postanowiliśmy włączyć się w pomoc dla lubuskich szpitali zrzeszonych w ZIPH. Zachęcamy członków Izby do włączenia się w tę inicjatywę.

Treść apelu:

APEL ZIPH O WSPARCIE DLA SŁUŻBY ZDROWIA

 

Szanowni Członkowie Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej i jej Sympatycy

Z niepokojem obserwujemy coraz trudniejszą sytuację związaną z wirusem COVID -19. W sposób bezpośredni lub pośredni dotyka ona każdego z nas. Przybierająca na sile pandemia powoduje, że szpitale znajdują się na granicy wydolności. Wiele podmiotów zmuszonych jest do reorganizacji, aby zapewnić jak najwięcej miejsc potrzebującym. Z tego faktu wynikają różnego rodzaju potrzeby.

Dlatego też, jako organizacja reprezentująca przedsiębiorców, postanowiliśmy aktywnie włączyć się w pomoc dla szpitali zrzeszonych w naszej Izbie tj: Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. oraz Lubuskiego Szpitala Specjalistycznego Pulmonologiczno-Kardiologicznego w Torzymiu.

Prosimy członków naszej Izby, którzy są w stanie i chcą włączyć się w pomoc dla służby zdrowia o wpłacanie środków (inna pomoc również mile widziana) na specjalnie utworzone na ten cel konta szpitali:

1. Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.
BGK Oddział Zielona Góra: 08 1130 1222 0030 2002 6720 0003 – tytuł przelewu - walka z COVID-19 - ZIPH.

2. Lubuski Szpital Specjalistyczny Pulmonologiczno-Kardiologiczny w Torzymiu
BGK Oddział Zielona Góra: 23 1130 1222 0030 2040 7620 0001 – tytuł przelewu - walka z COVID-19 - ZIPH.

Stanisław Owczarek
Dyrektor Izby