Zachęcamy do skorzystania z dofinansowania do studiów podyplomowych w ramach Lubuskich Bonów Szkoleniowych. Więcej na stronie internetowej: www.bony.ziph.pl

Webinarium podatkowe z PWC

23 PAŹDZIERNIK 2020 09:00

AUTOR: ZIPH / E-MAIL:

Wspólnie z PwC Polska zapraszamy na kolejne, bezpłatne webinarium podatkowe, które odbędzie się 29 października 2020 w godzinach od 11.00 do 12.00.

W trakcie spotkania poznają Państwo wybrane rozwiązania zawarte w przepisach prawa celnego, które mogą przynieść oszczędności finansowe. Omówimy m.in. kwestie związane z autonomicznymi kodami taryfy, klasyfikacją taryfową, preferencyjnym pochodzeniem towarów oraz uszlachetnianiem czynnym. W części dotyczącej JPK_V7 eksperci PWC podzielą się swoim doświadczeniem odnośnie tego, jak dobrze przygotować się do złożenia nowego pliku JPK_V7. 

Omówione zostaną również:
- zmiany w strukturze pliku JPK i pola JPK_V7 , które sprawiają największe trudności, 
- sankcje za błędy w JPK_V7 oraz nowe obowiązki dotyczące korygowania plików JPK_V7,
- proces przygotowania do złożenia pliku JPK_V7 za październik 2020 r., w szczególności testy techniczne oraz merytoryczne pliku JPK_V7 na przykładach.

Rejestracja udziału:   

Eksperci PwC będą dostępni dla Państwa również po zakończeniu webinarium. Zachęcamy do umawiania indywidualnych rozmów online przez formularz rejestracyjny na rozmowę online.

W przypadku pytań bądź problemów z rejestracją prosimy o kontakt: karolina.gromna@pwc.com, tel 519 507 507.

 Zapraszamy do udziału.