Zachęcamy do skorzystania z dofinansowania do studiów podyplomowych w ramach Lubuskich Bonów Szkoleniowych. Więcej na stronie internetowej: www.bony.ziph.pl

Webinarium Global Europe

18 CZERWIEC 2020 18:00

AUTOR: ZIPH / E-MAIL:

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Eurochambres: Europejskiego Stowarzyszenia Izb Przemysłowo Handlowych zapraszamy do udziału w Webinarium Global Europe: Projekty wspierające przedsiębiorstwa w internacjonalizacji poza UE i finansowane przez UE. 

Data: 23 czerwca 2020 r.
Godzina: 10.00-11.30

Agenda spotkania

Podczas webinarium, przedstawimy najważniejsze projekty finansowane przez Komisję Europejską i wspierające europejski biznes. Opowiemy więcej na temat tego, jak wykorzystać międzynarodowe możliwości swojej organizacji lub biznesu w UE i zdobyć umiejętności przedsiębiorcze.

Podczas tego webinarium nasi eksperci podpowiedzą jak uzyskać dostęp do finansowanych przez UE, skutecznych, bezpłatnych i profesjonalnych usług, które rozpoczną proces internacjonalizacji na kluczowych rynkach, takich jak Ameryka Łacińska, Birma, Chiny, Turcja, Indie i wiele innych.

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa eksport towarów i usług na inne rynki, transfer technologii, czy program wymiany Erasmus dla młodych przedsiębiorców – zapraszamy do udziału!  Webinarium Global Europe wspiera unijne MŚP i organizacje wspierające biznes, aby mogły rozpocząć swoja przygodę na rynkach światowych.

Zapraszamy do rejestracji. Wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają link do spotkania na platformie Zoom wraz z instrukcją.

Spotkanie jest darmowe i odbywać się będzie w j. angielskim.

 LINK REJESTRACYJNY: https://bit.ly/2AzK83o