Już niedługo ruszamy z naszym nowym projektem: Lubuskie Bony Wsparcia Przedsiębiorców. Masz pytania? Zadzwoń na naszą infolinię: +48 533 779 421.

Konferencja: System monetarny 2.0

11 WRZESIEŃ 2019 08:00

AUTOR: ZIPH / E-MAIL:

W imieniu Collegium Da Vinci oraz Stowarzyszenia Blockchain Polska zapraszamy na ogólnopolską konferencję „System monetarny 2.0”, która odbędzie się  1 października 2019 r. w Poznaniu.

Technologie nurtu Przemysł 4.0 wywierają coraz większy wpływ na życie wszystkich ludzi. Mimo, iż użytkownicy końcowi wielu aplikacji nie zdają sobie z tego sprawy, to na co dzień korzystają z takich innowacyjnych technologii jak blockchain czy sztuczna inteligencja. Ostatnie wydarzenia w świecie finansów skłaniają do refleksji otwierając dyskusję nad nowym kształtem systemu monetarnego, w którego działaniu kluczową rolę odgrywać będą technologie rejestrów rozproszonych. Dlatego też jest to najwłaściwszy czas na zadanie kluczowych pytań ekspertom ze świata finansów na temat tego, w jaki sposób należy przygotować się na nadchodzące zmiany.

Celem konferencji jest propagowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych opartych o technologię blockchain, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań implementowanych w sektorze finansowym. W trakcie debaty partnerzy wydarzenia przedstawią przykłady dobrych praktyk, dzięki którym uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę albo przejść do praktyki.

Wydarzenie kierowane jest do osób zainteresowanych tematyką, poruszających się w branży fintech, regtech i finansowej, ale także dla tych, którzy chcą poznać innowacyjne technologie.

Szczegółowe informacje na temat konferencji: https://cdv.pl/wydarzenia/konferencja/ogolnopolska-konferencja-system-monetarny-2-0/