Startuje IV edycja Akademii Lidera

27 MARZEC 2024 09:00

AUTOR: ZIPH / E-MAIL:

W kwietniu startuje IV edycja Akademii Lidera – programu rozwoju umiejętności menadżerskich. Rozpoczęliśmy właśnie nabór do programu, który startuje w kwietniu i potrwa do końca czerwca.

Akademia Lidera to unikalny, 3 miesięczny program rozwoju umiejętności zarządzania przygotowany z myślą o liderach, którzy pragną rozwijać swoje kompetencje oraz tych, którzy od niedawna znajdują się na ścieżce zarządzania. Zajęcia realizowane są przez autorkę programu – Edytę Hubską. W ramach 6 sesji warsztatowych zaprezentowane zostaną najlepsze praktyki oraz wiedza na temat kluczowych umiejętności zarządzania. Zajęcia odbywać się będą w Lubuskim Centrum Przedsiębiorczości w Gorzowie Wielkopolskim w małych, kameralnych grupach.

Koszt udziału 1 osoby:

  • 3.290 zł + VAT - dla członków ZIPH
  • 3.590 zł + VAT - dla firm niezrzeszonych w ZIPH

Terminy zajęć:

Warsztat 1: 11 kwietnia 2024
Warsztat 2: 25 kwietnia 2024
Warsztat 3: 09 maja 2024
Warsztat 4: 23 maja 2024
Warsztat 5: 06 czerwca 2024
Warsztat 6: 20 czerwca 2024

Godziny zajęć: 11:00 - 15:00

Dlaczego warto:

Akademia Lidera to przede wszystkim świetna okazja do poznania i przećwiczenia kluczowych umiejętności zarządzania zespołem. Na naszych zajęciach będziemy mówić m.in. o tym, jak budować pozytywne relacje z pracownikami, motywować czy radzić sobie w kryzysowych sytuacjach. Kameralne grupy złożone z menadżerów z różnych firm dają również niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń, dzielenia się wiedzą oraz poszerzania samoświadomości. Do Akademii Lidera zapraszamy tych wszystkich, którzy pragną się rozwijać, poszerzać swoje kompetencje i uczyć się od innych. To produkt zarówno dla tych, którzy od niedawna są na ścieżce zarządzania, jak i tych, którzy dopiero zostaną liderami.

Więcej informacji na stronie programu: www.akademialidera.org.pl 

Miejsce szkoleń: