Informujemy, iż nabór wniosków w ramach Lubuskich Bonów Szkoleniowych został zamknięty ze względu na rozdysponowanie wszystkich dostępnych środków. Zapraszamy ponownie w marcu 2020 r.

Laureaci Lubuskiego Lidera Biznesu 2019

28 PAŹDZIERNIK 2019 20:00

AUTOR: ZIPH / E-MAIL:

Lista laureatów Lubuskiego Lidera Biznesu 2019

KATEGORIA: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWA

I miejsce: ZACHODNIE CENTRUM KONSULTINGOWE EURO INVEST SP. Z O.O.
II miejsce: GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.
III miejsce: PERCEPTUS SP. Z O.O.

CERTYFIKATY:
ATEX SP. Z O.O.
BOKARO SZELIGOWSCY SP.J.
CENTRUM ENERGETYKI ODNAWIALNEJ SP. Z O.O.
CENTRUM SPORTOWE BODYFITNESS
DCC SP. Z O.O.
DOROTA URBAŃSKA
ENERGYIT SP. Z O.O.
KASYNO NR 434 TERESA ROMANKIEWICZ
LUNA COVRIGARIA PAULA BUŁCZYŃSKA
M-BLACH PRODUCENT BLACH DACHOWYCH
MIKOMAX MEBLE BIUROWE MAREK RZEŹNICZEK
SEKA S.A. ODDZIAŁ GORZÓW WIELKOPOLSKI
STAWAR MARIUSZ STAWARSKI
TON COLOR MAREK KOŁODZIEJSKI

KATEGORIA: MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWA

I miejsce: KASKAT SP. Z O.O.
II miejsce: LUBUSKI OŚRODEK INNOWACJI I WDROŻEŃ AGROTECHNICZNYCH SP. Z O.O.
III miejsce ex aequo: P.P.H.U. NIEWIADOMSKI WŁADYSŁAW NIEWIADOMSKI
III miejsce ex aequo: ZIEL-BRUK MAKAREWICZ EDWARD MAKAREWICZ

CERTYFIKATY:
ARECO PROFILES SP. Z O.O.
BUDNEX DEWELOPER SP. Z O.O.
EDOR SALON OPTYCZNY
GORZOWSKI OŚRODEK TECHNOLOGICZNY PARK NAUKOWO-PRZEMYSŁOWY SP. Z O.O.
GRAMM TECHNIKA SP. Z O.O.
IDEA HR GROUP SP. Z O.O. SP.K.
KASKAT SP. Z O.O.
KOMAGES SP. Z O.O.
PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY UNIWERSYTETU ZIELONOGÓRSKIEGO SP. Z O.O.
PROSUPPORT SP. Z O.O.
PROVINCJA SP. Z O.O.
P.W. MIDAM EKSPORT-IMPORT USŁUGI TRANSPORTOWO-PRZEWOZOWE MIROSŁAW SKIBA
TYLDA SP. Z O.O.
VIVIAMO SP. Z O.O.

KATEGORIA: ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA

I miejsce: STREAMSOFT SP. Z O.O. SP.K.
II miejsce: BROWAR WITNICA S.A.
III miejsce: EKOENERGETYKA - POLSKA SP. Z O.O.

CERTYFIKATY:
ELEKTROCIEPŁOWNIA ZIELONA GÓRA S.A.
EWE ENERGIA SP. Z O.O.
GOTECH SP. Z O.O.
INNEKO SP. Z O.O.
LUBUSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY PULMONOLOGICZNO-KARDIOLOGICZNY W TORZYMIU SP. Z O.O.
MEPROZET STARE KUROWO SP. Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO - HANDLOWE FRANCEPOL SP. Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ROLTEX SP. Z O.O.
ŚLUSARSTWO USŁUGOWE HAJDUK SP. Z O.O. SP.K
ZAKŁAD MECHANICZNY MESTIL SP. Z O.O.

KATEGORIA: DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWA

I miejsce: TELESKOP SP. Z O.O.
II miejsce ex aequo: LEKS SP. Z O.O.
II miejsce ex aequo: RELPOL S.A.
III miejsce: WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI W GORZOWIE WLKP. SP. Z O.O.

CERTYFIKATY:
BORNE FURNITURE SP. Z O.O.
EOBUWIE.PL S.A.
HOLDING-ZREMB GORZÓW S.A.
ICT POLAND SP. Z O.O.
IMPULS SP. Z O.O.
LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O.
POZIOM SP. Z O.O.
SECO/WARWICK S.A.

LUBUSKI LIDER INNOWACJI

KATEGORIA: MIKRO PRZEDSIĘBIORSTWA:
TON COLOR MAREK KOŁODZIEJSKI
KATEGORIA: MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWA:
ZIEL – BRUK MAKAREWICZ EDWARD MAKAREWICZ
KATEGORIA: ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA EX AEQUO:
STREAMSOFT SP. Z O.O. SP.K.
ZAKŁAD MECHANICZNY MESTIL SP. Z O.O.
KATEGORIA: DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWA EX AEQUO:
LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O.
SECO/WARWICK S.A.

FIRMA PRZYJAZNA MŁODYM

KATEGORIA: MIKRO PRZEDSIĘBIORSTWA:
PERCEPTUS SP. Z O.O.
KATEGORIA: MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWA:
LUBUSKI OŚRODEK INNOWACJI I WDROŻEŃ AGROTECHNICZNYCH SP. Z O.O.
KATEGORIA: ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA:
STREAMSOFT SP. Z O.O. SP.K.
KATEGORIA: DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWA:
EOBUWIE.PL S.A.

DEBIUT ROKU

DROP-SHOT WOJCIECH OKIŃCZYC
HOTEL BULVAR
TAKE & TIE