Zapraszamy do skorzystania z dofinansowania na szkolenia w ramach Lubuskich Bonów Szkoleniowych. Możesz uzyskać nawet 80% pokrycia kosztów szkolenia pracowników. Więcej na: bony.ziph.pl

Wystartował Lubuski Lider Biznesu 2018

18 MAJ 2018 10:00

AUTOR: ZIPH / E-MAIL:

4 kwietnia oficjalnie rozpoczął się nabór wniosków do Lubuskiego Lidera Biznesu 2018. To już X edycja największego w regionie konkursu, który promuje firmy województwa lubuskiego. Rejestracja kandydatur potrwa do końca czerwca br.

Podobnie jak w latach ubiegłych w rywalizacji mogą wziąć udział przedsiębiorstwa, które mają w Lubuskiem swoją siedzibę lub są członkiem lubuskich organizacji gospodarczych. Podstawowym warunkiem udziału w konkursie jest prowadzenie działalności gospodarczej przynajmniej przez 2 lata oraz brak zaległości wobec organów skarbowych i ZUS.
Nominowani w każdej z kategorii zostaną wyłonieni przez Kapitułę w pierwszej połowie sierpnia, natomiast laureatów poznamy 24 września podczas Gali finałowej w Zielonej Górze.

Firmy biorące udział w konkursie będą klasyfikowane w 4 kategoriach:
• przedsiębiorstwa mikro (zatrudniające do 9 pracowników)
• przedsiębiorstwa małe (zatrudniające od 10 do 49 pracowników)
• przedsiębiorstwa średnie (zatrudniające od 50 do 249 pracowników)
• przedsiębiorstwa duże (zatrudniające od 250 pracowników)

W każdej kategorii wyłonionych zostanie trzech laureatów, którzy otrzymają statuetki "Lubuskiego Lidera Biznesu" na lata 2017/2018. Nie mniej jednak każda firma, która zakwalifikuje się do drugiego etapu otrzyma pamiątkowy certyfikat. Analogiczna procedura obowiązuje w przypadku Lubuskiego Lidera Innowacji z tym, że nagrody główne otrzyma jedynie zwycięzcy w każdej z kategorii. Wyróżnione firmy będą miały prawo przez okres jednego roku od chwili wręczenia nagród do wykorzystywania loga konkursu wraz z tytułem.

Dokumenty zgłoszeniowe:

Ankieta - Lubuski Lider Biznesu

Ankieta - Lubuski Lider Innowacji

Regulamin konkursu

Partnerzy konkursu: ,,Gazeta Lubuska”, serwis ,,Strefa Biznesu”, Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

Szczegółowe informacje na temat konkursu: Marzena Młynarczyk, T: +48 95 739 03 11 E: marzena.mlynarczyk@ziph.pl

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać pocztą na adres:
Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa
ul. Kazimierza Wielkiego 1
66-400 Gorzów Wlkp.
Informacja telefoniczna: +48 95 739 03 12.