Zapraszamy do udziału w IX Gali Finałowej Lubuskiego Lidera Biznesu 2017, która odbędzie się 25 września w Pałacu Książęcym w Żaganiu.

Laureaci konkursu

Edycja 2016

FIRMY WYRÓŻNIONE STATUETKĄ LUBUSKIEGO LIDERA BIZNESU 2016

Kategoria: MIKRO PRZEDSIĘBIORSTWA

               

Kategoria: MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWA

               

Kategoria: ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA

                    

Kategoria: DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWA

               

LAUREACI LUBUSKIEGO LIDERA INNOWACJI 2016

Kategoria: MIKRO PRZEDSIĘBIORSTWA            

Kategoria: MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWA            

Kategoria: ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA       

Kategoria: DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWA               

 

Edycja 2015

Lubuski Lider Biznesu

Kategoria: przedsiębiorstwa MIKRO
I miejsce: BOKARO SZELIGOWSCY Sp. Jawna
II miejsce (ex aequo): MIKOMAX Meble Biurowe Marek Rzeźniczek
II miejsce (ex aequo): SEVEN Sp. z o.o.
III miejsce: Gorzowskie Towrzystwo Handlu Zagranicznego "GOREX" Sp. z o.o.

Kategoria:  przedsiębiorstwa MAŁE
I miejsce (ex aequo): LFC SP. z o.o.
I miejsce (ex aequo): ZIEL-BRUK Makarewicz Edward Makarewicz
II miejsce (ex aequo): EKOENERGETYKA -POLSKA Sp. z o.o.
II miejsce (ex aequo): Gorzowska Fabryka Maszyn CADWIT
III miejsce: proALPHA Polska Sp. z o.o

Kategoria: przedsiębiorstwa ŚREDNIE
I miejsce: Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. Sp. K.
II miejsce: Nordis Chłodnie Polskie Sp. z o.o.
III miejsce : RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.

Kategoria: przedsiębiorstwa DUŻE:
I miejsce : Grupa Kapitałowa LUG S.A.
II miejsce : ICT Poland Sp. z o.o.
III miejsce: Gedia Polska Sp. z o.o.

Lubuski Lider Innowacji

Kategoria: przedsiębiorstwa MIKRO: PERCEPTUS Sp. z o.o.
Kategoria: przedsiębiorstwa MAŁE: EKOENERGETYKA -POLSKA Sp. z o.o.
Kategoria: przedsiębiorstwa ŚREDNIE: Kapituła nie przyznała wyróżnienia
Kategoria: przedsiębiorstwa DUŻE: Grupa Kapitałowa LUG S.A.

Edycja 2014

Lubuski Lider Biznesu

Kategoria: przedsiębiorstwa MIKRO
I miejsce: STARKE WIND POLSKA Sp. z o.o.
II miejsce: ZACHODNIE  CENTRUM KONSULTINGOWE EURO INVEST Sp. z o.o.
III miejsce: FREEEN Sp. z o.o.

Kategoria:  przedsiębiorstwa MAŁE
I miejsce: KOSTRZYŃSKO-SŁUBICKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA S.A.
II miejsce: KASKAT Sp. z o.o.
III miejsce: P.W. "INTER - KOMTRANS"

Kategoria: przedsiębiorstwa ŚREDNIE
I miejsce: MEPROZET STARE KUROWO" SP. Z O.O.
II miejsce: SINUS POLSKA Sp. z o.o.
III miejsce : ESTO Sp. z o.o.

Kategoria: przedsiębiorstwa DUŻE:
I miejsce : NZOZ SZPITAL POWIATOWY W SŁUBICACH
II miejsce : LEKS Sp. z o.o.
III miejsce: LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O.

Lubuski Lider Innowacji

Kategoria: przedsiębiorstwa MIKRO: STARKE WIND POLSKA SP. Z O.O.
Kategoria: przedsiębiorstwa MAŁE: CENTRUM OGRODNICZE I MOTEL GRZEGORZ  PINTAL
Kategoria: przedsiębiorstwa ŚREDNIE: SINUS POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
Kategoria: przedsiębiorstwa DUŻE: Kapituła nie przyznała wyróżnienia

Edycja 2013

Lubuski Lider Biznesu

Kategoria: przedsiębiorstwa MIKRO
I miejsce: FREEEN Sp. z o.o.
II miejsce: GORZOWSKI RYNEK HURTOWY S.A.
III miejsce: SZKOŁA MUZYKI ROZRYWKOWEJ MUSIC STAR Jakub Rawski

Kategoria:  przedsiębiorstwa MAŁE
I miejsce: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe BUDNEX Sp. z o.o.
II miejsce: KASKAT Sp. z o.o.
III miejsce: KOSTRZYŃSKO-SŁUBICKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA S.A.

Kategoria: przedsiębiorstwa ŚREDNIE
I miejsce: Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.
II miejsce: RZEŹNICTWO ZYGUŁA ZBĄSZYNEK Sp. z o.o.., Sp. komandytowa
III miejsce (ex aequo): Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane INFRA Sp. z o.o.

Kategoria: przedsiębiorstwa DUŻE:
I miejsce (ex aequo): HOLDING ZREMB GORZÓW S.A.
I miejsce (ex aequo): LEKS Sp. z o.o.
III miejsce: ICT Poland Sp. z o.o.

Lubuski Lider Innowacji

Kategoria: przedsiębiorstwa MIKRO: FREEEN Sp. z o.o.
Kategoria: przedsiębiorstwa MAŁE: FORTE Nowoczesne Protezowanie Sp. Z o.o., Sp. Komandytowa
Kategoria: przedsiębiorstwa ŚREDNIE: Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.
Kategoria: przedsiębiorstwa DUŻE: GEDIA POLAND Sp. z o.o.

 

Edycja 2012

Kategoria: przedsiębiorstwa MIKRO

I miejsce: BOKARO SZELIGOWSCY Sp. Jawna
II miejsce: KLIM BROKERS Sp. z o.o.
III miejsce: SOLAR SOLUTION M. Kozak Sp. Jawna


Kategoria:  przedsiębiorstwa MAŁE

I miejsce: Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe "FRANCEPOL" Sp. z o.o.
II miejsce: BANK SPÓŁDZIELCZY W SANTOKU
III miejsce: KASKAT Sp. z o.o.


Kategoria: przedsiębiorstwa ŚREDNIE

I miejsce: RZEŹNICTWO ZYGUŁA ZBĄSZYNEK Sp. z o.o., Sp.komandytowa
II miejsce: GOSPODARCZY BANK SPÓŁDZIELCZY W BARLINKU
III miejsce (ex aequo): "MEPROZET STARE KUROWO" Sp. z o.o.
III miejsce (ex aequo): BOSS BROWAR WITNICA S.A.
III miejsce (ex aequo): ZAKŁAD MECHANICZNY "MESTIL" Sp. z o.o.


Kategoria: przedsiębiorstwa DUŻE:

I miejsce: GEDIA POLAND Sp. z o.o.
II miejsce: "DRAWEX" Sp. z o.o.
III miejsce: LEKS Sp. z o.o.

 

Edycja 2011

Kategoria : przedsiębiorstwa Mikro:
I miejsce: Infar Sp. z o.o.
II miejsce: Gorzowski Rynek Hurtowy Sp. z o.o.
III miejsce: Mikomax Meble Biurowe Marek Rzeźniczek

Kategoria: Przedsiębiorstwa Małe
I miejsce: LFC Sp. z o.o.
II miejsce: Zakład Instalacyjny i Usług Ogólnobudowlanych Jacek Matuszczak
III miejsce: Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Kategoria: przedsiębiorstwa Średnie

I miejsce: Rzeźnictwo Zyguła Sp. z o.o.
II miejsce: Aldemed Centrum Medyczne
III miejsce: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sanitar Jan Kordacz

Kategoria: przedsiębiorstwa Duże
I miejsce: LUG Light Factory Sp. z o.o.
II miejsce: Leks Sp. z o.o.
III miejsce: GBS Bank w Barlinku

 

Edycja 2010

Kategoria: przedsiębiorstwa Mikro
I miejsce: Lubuski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.
II miejsce: Zachodnie Centrum Konsultingowe "EURO INVEST" Sp. z o.o.
III miejsce: Bokaro Szeligowscy Sp.j.

Kategoria: przedsiębiorstwa Małe
I miejsce: ZIEL-BRUK Edward Makarewicz
II miejsce (ex aequo): Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
II miejsce (ex aequo): Stream Soft Z. Jastrzębski , C. Miadziołko, D. Chojnacki, J. Szaferski Sp.J.

Kategoria: przedsiębiorstwa Średnie
I miejsce: Rzeźnictwo Grzegorz Zyguła
II miejsce: Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "Gotech" Sp. z o.o.
III miejsce: Zakład wylęgu drobiu Tomasz i Andrzej Sztuder Sp. C.

Kategoria: przedsiębiorstwa Duże
I miejsce: ICT Poland Sp. z o.o.
II miejsce: Elektrociepłownia "Zielona Góra" S.A.
III miejsce: LEKS Sp. z o.o.

 

 Edycja 2009

Kategoria: przedsiębiorstwa Mikro
I miejsce: Drukarnia "MAX - PRINT" Stanisław Grześkowiak
II miejsce: Zachodnie Centrum Konsultingowe "EURO INVEST" Sp. z o. o.
III miejsce: Lubuski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

Kategoria: przedsiębiorstwa Małe
I miejsce PROALPHA Polska Sp. z o.o.
II miejsce Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
III miejsce Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe „FRANCEPOL" Sp. z o. o.

Kategoria: przedsiębiorstwa Średnie
I miejsce Fabryka konstrukcji stalowych i maszyn „Spomasz” S.A.
II miejsce ZASTAL S.A. Zielona Góra
III miejsce MAZEL M.H. Mazurkiewicz Spółka Jawna

Kategoria: przedsiębiorstwa Duże
I miejsce Poszukiwania Naftowe „DIAMENT”
II miejsce P.P.H. „LEKS” Sp. z o.o.
III miejsce. PGE Elektrociepłownia Gorzów S.A.