Trwa nabór wniosków do tegorocznej edycji konkursu Lubuski Lider Biznesu. Na zgłoszenia czekamy do 19 lipca. Szczegółowe informacje na naszej stronie w zakładce: Lubuski Lider Biznesu.

Szkolenie z zarządzania sobą w czasie

09 LISTOPAD 2018 12:00

AUTOR: ZIPH / E-MAIL:

7 listopada w Gorzowie Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa zorganizowała szkolenie dla przedsiębiorców poświęcone zagadnieniom związanym z zarządzaniem czasem.

Wiele osób nie lubi poddawać się regułom, nie przepada za harmonogramami, a potem, kiedy rzeczywistość woła „sprawdzam!” - okazuje się, że zarówno w ich życiu, jak i pracy brakuje harmonii, na której bardzo by im zależało. O tym jak planować i organizować swój czas uczyli się uczestnicy Izbowego szkolenia, które poprowadził Tomasz Grzelak, psycholog i trener biznesu. Zdaniem naszego eksperta szczególną uwagę powinniśmy zwracać na emocje, które nami kierują. Tylko będąc świadomym tego, co nas blokuje możemy temu zapobiec i rozpocząć poprawnie planować swoje życie zarówno zawodowe jak i osobiste. Prócz wykładu uczestnicy mieli również możliwość uczestniczenia w praktycznych ćwiczeniach na temat tego w jaki sposób prawidłowo planować i organizować swój kalendarz.

W Izbowym szkoleniu udział wzięło 25 uczestników.